dennise23
dennise23 dennise23
  • 04-03-2020
  • Mathematics
contestada

Jillian buys 3.6 meters of fabric. The fabric costs $5.75 for each meter. How much does Jillian spend for the fabric?I need help asap no need to give me example just answer

[help]

Respuesta :

aviboo040406 aviboo040406
  • 04-03-2020
20.7
answer ^^^^^^^^^^
Answer Link

Otras preguntas

Which word in the sentence is the appositive? My older sister Maria is learning how to drive a car. A. sister B. learning C. Maria D. car
How do round, spiral, and rod-shaped bacteria look like?
A cable is lifting a construction worker and a crate. The weights of the worker and crate are 965 N and 1510 N, respectively. The acceleration of the cable is
what is the balanced chemical equation for caffeine?
What is a way a cell is put together called?
Give an example of oxidation reaction which can be a nuisance
The empirical formula of styrene is CH; find the % composition for H and CH. How many atoms are present in a 2.00 gram sample of styrene? PLEASE HELP! THANK YO
An oak tree that is 220 years old produced acorns at two different rates. Until it reached maturity, it produced an average of 900 acorns a year. However, once
The sum of two numbers is 104 and one exceed the other by 10. What are the numbers?
Log4(6x-8)=3 Help please