madelinelujano madelinelujano
  • 04-05-2020
  • Mathematics
contestada

help me out please <3

help me out please lt3 class=

Respuesta :

279844 279844
  • 04-05-2020

Answer: you could do store A is $8 per hour, and thirteen $13 per day, store B can be $3 per hour, $18 per day

I'm not too confedent but I'm still happy to help!

Answer Link

Otras preguntas

what type of bond is methane?
a giraffe can run 46.93 feet per second how many feet can it run in 1.8 seconds with out cross multiplying justify your awnser
Venn Diagram: In a school all of the 120 pupils must choose at least one of Archery, Badminton or Cycling. 63 pupils choose archery 62 pupils choose badminton
what type of society did stevenson live in
How do I write 4.76325 as a fraction?
How do I write 4.76325 as a fraction?
2b^2+4b–2=0 what is the answer?
What builds proteins in a cell?
briefly describe the five stages of the cell cycle
briefly describe the five stages of the cell cycle