Seudónimo Seudónimo
  • 04-05-2020
  • Mathematics
contestada

NEED ANSWER ASAP
MARKING BRAINLIEST

NEED ANSWER ASAP MARKING BRAINLIEST class=

Respuesta :

josephdeane07
josephdeane07 josephdeane07
  • 04-05-2020

Step-by-step explanation:

the original price was 1750

Answer Link
Darasimi
Darasimi Darasimi
  • 04-05-2020

.

[tex]p - 250 = 1499 \\ p \:greater \:than 1499[/tex]

Answer Link

Otras preguntas

Yesterday, I spent $29.81 for 11 gallons of gasoline. What is the unit rate of the gasoline Number only.
I need help I don't know what to do ​
Read this excerpt from Abraham Lincoln’s Emancipation Proclamation. What inference, or conclusion, can you draw from this passage?
A minor burn should be treated with which of the following? A. Ice B. Cool water C. A dry towel D. Vegetable oil
How are the ratios 3:6 and 9:18 related?
If Linda can walk 6 miles in 80 minutes. What is her walking rate per hour? 3 miles per hour 4 miles per hour 4.5 miles per hour 5.5 miles per hour
Please help!!!! A student reads that the Mid-Atlantic ridge is growing wider every year as the North American and Eurasian plates move apart. Why is the separ
How can you tell that the "homeless hungry man" was once a farmer?
Which of these is not a reason for using a placebo? A. So that the effect of a patient's mind is taken into account in the drug testing B. To determine which of
How is the area of the parallelogram related to the area of a triangle with the same base and height?