orianach2008 orianach2008
  • 02-10-2020
  • Mathematics
contestada

7.75 times ( -1 2/3)

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-10-2020

Answer:

-12.9166666666667

Step-by-step explanation:

(The 6 is repeating do not add the 7)

Answer Link

Otras preguntas

write the value of the dijit 5 in 657
The cost for n students to attend a workshop is 7n+12 dollars. What is the cost,in dollars for  students to attend?
I'm inside the path I'm a difference of two numbers outside the paths what number am I
Which words in this sentence are common nouns? Until the Spaniards brought cattle and sheep from Europe, the Aztecs had no dairy products. Choose all answers th
Kenji buys 3 yards of fabric for $7.47. Then he realizes that he needs 2 more yards. How much will the extra fabric cost?
what are ten facts about Henry Morgan
On a TI-84, how do you stop it from giving you simply a number for an answer when you put in a polynomial divided by another polynomial?
If five slices of pizza cost $5.50, how much do two slices cost? Ten slices? Half a slice ?
I need help writing a 5 paragraph persuasive essay. The topic is: Agree/Disagree, stories with Suprise endings using situational irony is the best. I agree, but
one meter is approximately equal to 39.39 inches. about how many inches are in 5 meter