Amloggins Amloggins
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

If 12 oranges cost 5.04 how much does 1 orange cost

Respuesta :

thatgirl00
thatgirl00 thatgirl00
  • 02-12-2020
$0.42 I think that is the answer
Answer Link

Otras preguntas

What are the vertices of the following graph?
List and briefly defined categories of security services.
In 400 B.C., a Greek philosopher named Democritus theorized that matter is made of simple parts. He called these parts atoma, or atoms. In 1897, a British physi
Ometimes my computer breaks when I need it most and I find it very _____. annoyed annometimes my computer breaks when I need it most and I find it very _____.an
Leave my loneliness unbroken!--quit the bust above my door! Take they beak from out of my heart, and take thy form from off my door! What poetic device is used?
Can someone help me get the answer for this? i don’t understand it, any help is appreciated :))
how do I set this up?
How did the Mongol invasions affect regular life, and how did it affect the cultures as a whole?
Let f(n) be the number of subsets of {1,2,...,n} that contain no two consecutive elements. Find the recurrence relation satisfied by f(n).
Which of the following are examples of indirect characterization of a main character? Select all that apply. A:what the main character says B:the thoughts of th