kh010101
kh010101 kh010101
  • 04-05-2021
  • Mathematics
contestada

HELP!!! ANSWER QUICKLY PLS!!!! ( PURPLE DOT IS NOT THE ANSWER)

HELP ANSWER QUICKLY PLS PURPLE DOT IS NOT THE ANSWER class=

Respuesta :

aidenrockstar46 aidenrockstar46
  • 04-05-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation:

Answer Link
Аноним Аноним
  • 04-05-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Use standard grammar and language to reach the majority of your audience. false true
A 3-pound bag of apples costs $5.25. What is the unit price of a pound of apples?
How is Darry Curtis a good guardian to Ponyboy in the Outsiders by S. e. Hinton?
PLZ HELP Mr. Hare left at 8:00 a.m. and is traveling 50 miles per hour. Mrs. Hare left at 9:00 a.m. and is traveling at 55 miles per hour. If Mr. and Mrs. Hare
Hello, can you please express this with positive exponents? [tex] a^{-3} b^{-1} c^2 d^4 [/tex] Thanks a ton! :)
A rectangle has a perimeter of 20 inches and an area of 24 square inches. What are the length and width of the rectangle? 3 inches x 8 inches 4 inches x 6 in
Solve [tex]3tan^2x+4secx=-4[/tex] for 0° ≤ x ≤ 180°.
A grass starts with 30,000 kJ of energy. How much energy would a cheetah acquire after it ate a zebra that consumed the grass?
Find the inverse of the function.
How would a plant be affected if flowering components were destroyed?