playadoug
playadoug playadoug
  • 04-05-2021
  • Mathematics
contestada

Giving brainlist to whoever answers

Giving brainlist to whoever answers class=

Respuesta :

SaMpUcKt
SaMpUcKt SaMpUcKt
  • 04-05-2021

Answer:

C

Step-by-step explanation:

I hope it helps !!! :)

Answer Link
07faiada82419
07faiada82419 07faiada82419
  • 04-05-2021

Answer:

i believe its b but i may be wrong i don know. hope this helped

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A 7-gallon jug of water costs $22.40. What is the price per pint?
Tony sells biscuits at school for R15 per packet. He rents a small store at school for R200 per week and buys biscuits in bulk at a cost of R5 per packet. • He
the length of AB is 20 in the figure shown. what is the length of AE?
Components of master budget: Estimates direct labor hours and costs necessary to achieve a desired level of production (no beginning/ending inventory).A) Labor
Use undetermined coefficients to find the particular solution to y+7y+12y=-680 sin(t) (t) =
Factor. X squared plus 8x plus 15
3 ORW=2 Which equations and/or functions represent the graphed line? Select three options ******** (A) f(x)=1/5x-4 . (B) f(x) =1/2x +2 . (C) f(x)=1/2x+1 . (D) y
Who was with God in the beginning? Group of answer choices Adam Lucifer The Word John
In the space below, directly compare and contrast the arguments of the two authors—Cato and Hamilton—to answer this question: Which argument is most effective o
In the space below, directly compare and contrast the arguments of the two authors—Cato and Hamilton—to answer this question: Which argument is most effective o