sleepy00011
sleepy00011 sleepy00011
  • 04-01-2022
  • Mathematics
contestada

Someone please help me with the 4th question

Someone please help me with the 4th question class=

Respuesta :

elyssag6677
elyssag6677 elyssag6677
  • 04-01-2022
You have to add it and put it on the number line
Answer Link

Otras preguntas

Tina bought some nail polish and lip gloss at the store. The nail polish cost $4.50 per bottle and lipgloss cost $7 per tube. Tina bought 9 items and spent $50.
What is 14 hours after 3 : 00 a.m?
Which event in history is seen by many people as the beginning of the Great Depression?
Theo bought these items shoes that cost $19.99 socks that cost $ 4.19, a shirt that costs $ 8.50 and pants that cost $27.75. how can he estimate the total cost
what number is 1,000,000 greater than 337,676
What is 14 hours after 3 : 00 a.m?
what is 206.047 in word and expanded form?
Write one sentence to describe Geography.
how do you convert 1.66 into a fraction
if five notebooks cost $5.25 , how much would three notebooks cost?