miaj0803
miaj0803 miaj0803
  • 01-03-2022
  • Mathematics
contestada

HELPP MEEEEEEE PLEASEEEE

HELPP MEEEEEEE PLEASEEEE class=

Respuesta :

paypay2565 paypay2565
  • 01-03-2022

Answer:

0.5

Step-by-step explanation:

Answer Link
rapperkid15
rapperkid15 rapperkid15
  • 01-03-2022

Answer:

for question 3 the answer is 0.5 because 1/2 = 2/4 = 4/8 = 0.5

Answer Link

Otras preguntas

Find the slope of the line passing through the points (-2,-7) and (3,5). (will mark brainliest) spammers reported.
3. Emilio is going to run 6 miles a day for 8 days. How many miles will he have completed altogether by the end of the 8th day?
PLS CAN U HELP ME N THIS
14 is added to ⅔ of a number. The result is 1¼ times the original number find the number​
Sam buys 3 pounds of apples for $6. What is the unit rate?
A worker has installed 65%of the tiles for a tile floor. If they installed 120 tiles so far, how many tiles are there total?
I’m stuck in question 2. Please help
anyone know any free tutoring websties? Must be Free
please help! i give as many points as i have away
name and explain the five major parts of a food label