gabhgaby gabhgaby
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

Help?????????????????????

Help class=

Respuesta :

PineappleCassie16 PineappleCassie16
  • 02-12-2020

Answer:

2.25 cents for the cost of each animal on Monday, and 2.31 cents for the cost of each animal for Tuesday.

Step-by-step explanation:

Hope this helps!

Answer Link

Otras preguntas

where did the english and dutch set up their first american colonies
Copper has a density of 8.96 g/cm3. what is the volume of a copper block that has a mass of 45.0 g? hint: you have to rearrange the density equation to solve fo
is 0.111... a repeating decimal, terminating decimal, or neither?
Joshua needs to join the text in two cells together. which of the following would perform this function? a. ="good" "morning" b. ="good"&"morning" c. =go
41/25 as a percentage in math ???
If you can run 100 meters in 20 seconds, what is your speed?
Given chemical formulas, identify ionic compounds and covalent compounds.
thomas has a train collection.he was given 1 train as a gift, and he adds 2 trains per year. which of the graphs below represents thomas's train colection
The geosphere refers to the _____. crust mantle core All of the above, at the same time.
if a 13 ounce cereal box cost five dollars what is the unit price per ounce